Follow

Newsletter

Citi rozdaje smartfony. Karta kredytowa Citi Simplicity z Motorolą E22 w prezencie

Karta kredytowa citi simplicity
Karta kredytowa Citi Simplicity ze smartfonem w prezencie.

Citibank startuje z promocyjną ofertą karty kredytowej Citi Simplicity z Motorolą e22 w gratisie. Sprawdzamy jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać telefon gratis i czy to się w ogóle opłaca.

Karta kredytowa Citi Simplicity + smartfon Motorola E22 GRATIS

Citi Bank przyzwyczaił nas już do kuszących promocji, które mają przyciągnąć do instytucji nowych klientów. Do tej pory wraz z kartą kredytową mogliśmy otrzymać m.in. różnej klasy sprzęt elektroniczny jak projektory, telefony czy słuchawki. W ostatnim czasie instytucja chętniej stawiała na benefity nieco mniej “namacalne”, ale równie wartościowe, jak choćby vouchery czy bony zakupowe.

Teraz Citibank (Citi Handlowy) znów kusi elektroniką, a do zgarnięcia jest nowy smartfon o wartości 600 zł, jakim jest Motorola E22. Warunki promocji nie są wyśrubowane, ale oferta jest mocno ograniczona czasowo.

citibank smartfon

Karta kredytowa City Simplicity + smartfon Motorola E22 GRATIS

Kto może skorzystać z promocji?

Promocyjna oferta Citi Banku adresowana jest do nowych klientów instytucji. Jeśli od dnia 1 stycznia 2021 r. posiadałeś w Citi Banku główną kartę kredytową, a zależy Ci na nowym smartfonie Motorola E22, musisz udać się do sklepu i wydać 599 zł. Na promocję po prostu się nie załapiesz.

Jeśli jednak nie masz jeszcze karty kredytowej w Citi i rozważasz jej wyrobienie, a smartfon kusi Cię okrutnie, sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać Motorolę zupełnie za darmo.

Z oferty banku skorzystać mogą osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zdolność kredytową, którą bank zbada po otrzymaniu wniosku. Jeśli chodzi o zarobki, to bank oczekuje minimum 1200 netto miesięcznie (minimalny dochód z trzech ostatnich miesięcy). W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą dochód minimalny wynosi już 2500 zł netto, a działalność musi być prowadzona nie krócej niż 2 lata.

Z oferty nie mogą skorzystać zaś:

  • osoby, które od dnia 1 stycznia 2021 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową,
  • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe,
  • obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadające ,,pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. “substantial presence test”), który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat.

Warunki promocji Citi Banku, czyli co zrobić, by zgarnąć smartfona?

Aby skorzystać z promocji i zupełnie za darmo otrzymać od Citi Banku smartfona Motorola E22, niezbędne jest spełnienie kilku dość mało wygórowanych warunków.

Kroki, które musisz podjąć, aby skorzystać z oferty:

  1. Złożenie wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity w ofercie promocyjnej
  2. Dostarczenie w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dokumentu potwierdzającego deklarowany dochód
  3. Zawarcie z bankiem umowy o kartę kredytową Citi Simplicity w ofercie promocyjnej
  4. Aktywacja karty Citi Simplicity za pomocą Serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile lub poprzez Serwis bankowości internetowej Citibank
  5. Nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogowanie się min. raz do Serwisu bankowości mobilnej lub Serwisu bankowości internetowej
  6. W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł.

WAŻNE! W promocji bank nie akceptuje tzw. szczególnych transakcji, a więc np. doładowania wirtualnych portfeli czy wydatków ponoszonych na gry hazardowe. Do sumy wymaganych 500 zł bank nie zaliczy także transakcji zwróconych.

O przyznaniu nagrody Citi poinformuje Cię w ciągu 60 dni od dnia spełnienia warunków, co oznacza, że smartfona realnie otrzymasz nie wcześniej, niż po około pół roku od dnia zawarcia umowy. Telefon przyjdzie na wskazany przez Ciebie adres, ale musisz pamiętać, że bank wymaga, aby w dniu przyznawania nagrody karta wciąż była aktywna.

citibank smartfon

Karta kredytowa City Simplicity + smartfon Motorola E22 GRATIS

Termin trwania promocji

Promocja „Odbierz telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity” trwa od 9 listopada 2022 roku do 31 maja 2023 roku lub do wyczerpania puli 450 umów o kartę kredytową.

Karta Citi Simplicity. Oprocentowanie i koszty

Aktualna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) karty kredytowej Citi Simplicity wynosi 25,30%. Okres bezodsetkowy to 56 dni. Pamiętaj, że oprocentowanie może się zmieniać w zależności od decyzji podejmowanych przez Radę Polityki Pieniężnej.

citibank smartfon

Karta kredytowa City Simplicity + smartfon Motorola E22 GRATIS

Za wydanie karty bank nie pobiera żadnej opłaty. Standardowa opłata miesięczna za użytkowanie kredytówki to 12 zł, ale możesz zostać z tej opłaty zwolniony. W pierwszym roku wystarczy, że dokonasz nią transakcji bezgotówkowych w wysokości 300 zł / mc. Aby karta była darmowa w następnych miesiącach, niezbędne będzie dokonywanie transakcji na kwotę łączną 1000 zł miesięcznie.

Total
0
Shares
Total
0
Share