Follow

Newsletter

Ranking kont bankowych styczeń 2024

ranking kont bankowych 2024

VeloKonto
– Aż 600 złotych bonusu
– Konto bezwarunkowo za darmo
– 6,5% na koncie oszczędnościowym

ranking kont bankowych 2024

Konto Millennium 360
– 500 złotych bonusu
– Konto na zawsze za darmo
– 6,5% na koncie oszczędnościowym

ranking kont bankowych 2024

Konto Jakże Osobiste
– 500 złotych bonusu
– 0 złotych za prowadzenie konta
– Unikalne nagrody

ranking kont bankowych 2024

mKonto Intensive
– 450 złotych bonusu
– Konto i karta za 0 złotych
– Przystępne warunki promocji

ranking kont bankowych 2024

Konto Przekorzystne
– 200 złotych bonusu
– Konto na zawsze za darmo
– 6,5% na koncie oszczędnościowym

Dla kogo powstał naszych ranking kont bankowych?

Z myślą o poszukiwaczach okazji i osobach, którym zależy na znalezieniu jak najkorzystniejszych ofert, przygotowaliśmy specjalny ranking kont bankowych. Za jego pomocą, jesteś w stanie zarobić ponad 2000 złotych w krótkim czasie, a dzięki doskonałym ofertom na konta oszczędnościowe, których oprocentowanie przewyższa inflację, możesz dodatkowo zyskać na zgromadzonych środkach. Skonstruowany przez nas ranking kont bankowych ma charakter subiektywny, jednak oparliśmy go w dużej mierze na maksymalnych zyskach, jakie można uzyskać.

Najlepsze konta osobiste

Zebrane przez nas rachunki wyróżniają się kilkoma cechami. Przede wszystkim, ich prowadzenie jest co do zasady darmowe, tak samo jak uzyskanie karty. W niektórych przypadkach, wymagane są określone warunki, które co do zasady bardzo łatwo jest spełnić – zazwyczaj, banki wymagają niedużych wpływów na rachunek lub dokonania kilku transakcji każdego miesiąca. Dodatkowo, oferowane bonusy sprawiają, że zmiana rachunku dostarcza realnych i wymiernych korzyści finansowych, często liczonych w setkach złotych!

Zarabianie na zakładaniu kont w bankach

Technicznie rzecz biorąc, zakładając nowy rachunek dzięki naszemu rankingowi kont bankowych, możesz zarobić kilkaset złotych, a jeśli zdecydujesz się na zostanie klientem kilku instytucji w tym samym czasie, bonusy skumulują się. To całkowicie legalne i dopuszczalne jednak musisz pamiętać, że rachunki muszą być otwarte przez określony czas – zazwyczaj, jest to od miesiąca do trzech. To dobry sposób na poprawę kondycji budżetu domowego.

Czy da się żyć z promocji bankowych? Raczej nie, ale oferty są na tyle atrakcyjne, że warto je regularnie śledzić. Banki prześcigają się w składaniu intratnych propozycji swoim potencjalnym klientom, a bonusy dodawane do rachunków osobistych i kart kredytowych potrafią być niezwykle atrakcyjne.

Jak często aktualizowany jest ranking kont bankowych?

Nasze zestawienie jest zawsze aktualne – codziennie śledzimy zmiany w ofertach instytucji finansowych, dzięki czemu masz pewność, że ranking prowadzony przez Billfolda dostarcza Ci sprawdzone informacje.

Recenzje kont bankowych

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi czytelnicy podejmowali świadome decyzje finansowe. Z tego powodu, przygotowujemy obiektywne i uczciwe analizy produktów bankowych. W naszych recenzjach znajdziesz zarówno wady, jak i zalety każdej promocji. Dzięki temu, znacznie ograniczysz ryzyko powstania kosztownej pomyłki, która mogłaby wywołać frustrację.