Follow

Newsletter

mKonto Intensive w mBanku – opinie ekspertów

mKonto Intensive w mBanku - opinie ekspertów

MKonto Intensive to obecnie flagowy produkt jednego z największych banków w Polsce, czyli mBanku i to właśnie tego konta dotyczy najnowsza promocja, która wygląda naprawdę korzystnie – wart uwagi jest w szczególności możliwy do uzyskania bonus, który maksymalnie wynosi nawet 450 złotych. Jednakże to nie wszystko na co warto zwrócić uwagę w kontekście tej promocji, w jej skład wchodzi również możliwość korzystania z karty Visa Świat Intensive przez okrągły rok za darmo. Sprawdźmy zatem jak dokładnie wygląda ta promocja i czy rzeczywiście warto wybrać właśnie ten rachunek!

mKonto Intensive w mBanku - opinie ekspertów

mKonto Intensive w mBanku – warunki promocji

Zanim przejdziemy do dokładnego przedstawienia wszystkich warunków, które należy spełnić, aby otrzymać maksymalny bonus związany z mKontem Intensive, który może wynosić nawet 450 złotych, warto wspomnieć o tym, że jest on podzielony na kilka części, jednakże niektóre z nich można otrzymać jednocześnie. Dokładnie części tych jest 5, największa z nich wynosi 150 złotych, następne dwie są warte po 100 złotych oraz kolejne dwie wynoszą 50 złotych każda. Sprawdźmy zatem, jak dokładnie prezentują się wymagania, które należy spełnić, aby otrzymać najwyższy możliwy bonus.

Aby otrzymać dwie pierwsze części bonusu, które łącznie wynoszą 250 złotych (150 zł + 100 zł) musisz:

 • Otworzyć mKonto Intensive za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty;
 • Dokonać jednorazowego wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000 złotych w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia rachunku;
 • Wykonać 10 transakcji kartą lub BLIKIEM w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym miesiącu.

Jak łatwo zauważyć pierwsze dwie części bonusu można otrzymać nawet w dniu otwarcia konta, jednakże najważniejsze jest to aby dotrzymać tygodniowego terminu minimalnego wpływu na rachunek, który to decyduje o tym, czy otrzymasz te dwie części premii.

Aby otrzymać trzeci bonus w wysokości 100 złotych, musisz jedynie:

 • Otworzyć konto dla dziecka poniżej 18 roku życia (eKonto Junior lub eKonto możliwości).

Odnośnie tej części bonusu warto podkreślić także, że wspomniane konto dla dziecka poniżej 18 roku życia należy otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Aby otrzymać dwa ostatnie bonusy w łącznej wysokości 100 złotych (50 zł + 50 zł) musisz:

 • Dokonać jednorazowego wpływu na mKonto Intensive w wysokości co najmniej 1000 złotych;
 • Wykonać 10 transakcji kartą lub BLIKIEM.

Jednakże warto podkreślić, że dwa ostatnie bonusy można otrzymać jedynie w sytuacji, kiedy wyżej wymienione warunki spełni się zarówno w drugim, jak i w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu mKonta Intensive.

Polecamy również: Ranking kont bankowych styczeń 2024

mKonto Intensive w mBanku – kto i do kiedy może skorzystać z promocji?

mKonto Intensive w mBanku - opinie ekspertów

Skoro już wiemy w jaki sposób można uzyskać wszystkie premie związane z otwarciem mKonta Intensive, czas przyjrzeć się równie ważnej kwestii, która dotyczy terminu, do którego można skorzystać z opisywanej przez nas promocji. Mianowicie do promocji można przystąpić od 14.12.2023 r. do 03.04.2024 r., natomiast kończy się ona 31.08.2024 r. i jest to ostatni dzień, kiedy mBank może wypłacić ci premię.

Natomiast aby z promocji może skorzystać każda osoba z polskim obywatelstwem, numerem PESEL i dowodem osobistym, która:

 • Jest pełnoletnia i ma pełną zdolność do czynności prawnych;
 • Jest nowym klientem mBanku, to znaczy, że począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowego lub oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku;
 • Nie jest pracownikiem mBanku.

Warto wspomnieć także, że aby skorzystać z promocji na mKonto Intensive razem z wnioskiem o otwarcie konta należy złożyć wniosek o wydanie karty oraz należy zaakceptować wszystkie niezbędne oświadczenia.

Sprawdź: czym jest KSeF?

mKonto Intensive w mBanku- to jest za darmo

Niezależnie od tego, czy spełnisz warunki promocji, możesz liczyć na:

 • Korzystanie z karty Visa Świat Intensive za 0 zł przez rok, wystarczy że zawnioskujesz o nią razem z mKontem Intensive na jednym wniosku;
 • Brak prowizji za przewalutowanie i kursy walut jak w kantorach online z kartą wielowalutową Visa Świat Intensive
 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce (od 3.04.2024 r. za wypłaty poniżej 300 zł prowizja będzie wynosiła 2,50 zł);
 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą ‒ bez limitów;
 • Bezpłatne wpłaty we wpłatomatach;
 • Bezpłatne 3 przelewy ekspresowe w miesiącu;
 • Brak opłat za przelewy krajowe przez internet.

Warto wiedzieć: praca komornika sądowego

mKonto Intensive w mBanku – darmowe prowadzenie konta

mKonto Intensive w mBanku - opinie ekspertów

MKonto Intensive jest związane z wieloma atrakcyjnymi funkcjami i dodatkami, jednakże opisywana przez nas promocja umożliwia także korzystanie z niego za 0 złotych przez 6 miesięcy. Natomiast, aby było to możliwe trzeba spełnić jeden z poniższych warunków:

 • Suma miesięcznych wpływów na mKonto Intensive musi wynieść minimum 7000 zł;
 • Łączna suma Twoich depozytów i inwestycji to minimum 100 000 zł.

W sytuacji, kiedy nie spełniasz żadnego z dwóch wyżej wymienionych warunków opłata za prowadzenie konta będzie wynosić 49,50 złotych miesięcznie. Warto również wspomnieć, że od 3.04.2024 r. minimalna suma miesięcznych wpływów zwalniająca z opłaty za konto będzie wynosiła 10 000 zł.

Na pierwszy rzut oka warunki te wydają się dosyć konkretne, jednakże brak ich spełnienia nie uniemożliwia ci dalszego korzystania z konta, a także wszystkich związanych z nim udogodnień, do których należy także obsługa premium, która obejmuje między innymi priorytetowe połączenia z konsultantem na mLinii, a także usługi dedykowanego eksperta w każdej placówce mBanku.

mKonto Intensive w mBanku – wady i zalety

Podsumowując, sprawdźmy jak dokładnie prezentują się wady i zalety mKonta Intensive oferowanego przez mBank.

Zalety

 • Naprawdę wysoki i nietrudny do osiągnięcia bonus, który przy spełnieniu wszystkich niezbędnych warunków może wynieść nawet 450 złotych;
 • Możliwość zdobycia większej części bonusu w naprawdę krótkim czasie, jeżeli naprawdę zależy nam na czasie, 350 złotych wchodzących w skład premii jesteśmy w stanie zdobyć nawet w kilka pierwszych dni od założenia mKonta Intensive;
 • Całkowicie darmowe wypłaty z bankomatów za granicą, wpłaty we wpłatomatach, 3 przelewy ekspresowe w miesiącu oraz przelewy krajowe przez internet;
 • Możliwość korzystania z dodatkowych udogodnień takich jak obsługa premium, która obejmuje między innymi priorytetowe połączenia z konsultantem na mLinii, a także usługi dedykowanego eksperta w każdej placówce mBanku.

Wady

 • Podzielenie maksymalnego do uzyskania bonusu na wiele mniejszych części, aby móc otrzymać wszystkie części premii należy spełnić różne warunki;
 • Możliwość uzyskania całkowitej kwoty bonusu, która łącznie wynosi 450 złotych dopiero po 3 pełnych miesiącach korzystania z mKonta Intensive;
 • Dosyć trudne do spełnienia warunku umożliwiające korzystanie i prowadzenie mKonta Intensive za darmo, które na dodatek zmieniają się po 03.04.2024 r. (warto wspomnieć, że jest to i tak możliwe jedynie przez 6 miesięcy).
Total
0
Shares

Sprawdź także

Total
0
Share